Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/295.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Egzotyczne meble wypoczynkowe

Salonowe wypoczynki w stylu Bollywood

Wiele osób uważa, że salon to najważniejsze miejsce w domu. Na co dzień relaksujemy się w nim po meczącym dniu, w specjalne okazje gościmy w nim rodzinę i przyjaciół. Dlatego też jego aranżacja jest tak ważna. Ma być bowiem nie tylko ładnie prezentującym się pomieszczeniem, ale także miejscem, w którym czujemy się komfortowo i wygodnie.

Jeśli jesteś osobą ceniącą oryginalność i pomysłowość, a dodatkowo lubisz orientalne inspiracje, urządź swój pokój dzienny w stylu indyjskim. Egzotyczne meble i kolonialne dodatki uczynią salon pomieszczeniem odznaczającym się estetyczną brawurą i niezmiennie modną elegancją.

Meble indyjskie odróżniają się od zachodnich segmentów i wypoczynków pluralizmem deseni i wielorakością wzorów. Te właśnie cechy czynią je oryginalnymi i wyjątkowymi, nic więc dziwnego, że niejedna osoba chciałaby mieć je w swoim salonie. Indyjskie meble to mnogość materiałów i rozmiarów; w prawdziwym hinduskim salonie spotkać możemy zarówno miniaturowe szafeczki, średniej wielkości komody z kauczuku oraz duże, można powiedzieć wręcz olbrzymie szafy.

W centrum hinduskiego salonu obowiązkowo znajduje się wygodny wypoczynek. Jest dość pokaźny, obicie wykonane jest z barwionej skóry a nogi z mocno dekorowanej stali. Sofa ma jeden z charakterystycznych dla Indii kolor; intensywnie niebieski, zielony bądź pomarańczowy, może też być w bardziej klasycznym kolorze; czerni, jasnym beżu lub eleganckim brązie.

Jeśli chcemy urządzić mini salonik w pokoju do spania bądź mamy po prostu małe mieszkanie, możemy zrezygnować z dużych mebli na rzecz małych, acz pięknie się prezentujących mebelków. Ciekawym pomysłem jest zastąpienie tradycyjnego stolika na kawę hinduską skrzynią, która nie dość, że świetnie sprawdzi się w roli ławy, to jeszcze dodatkowo posłuży nam jako praktyczny schowek.  W roli krzeseł mogą wystąpić dwa lub trzy mini taborety pomalowane na przykład na fantazyjny fioletowy kolor.

W żadnym wypadku w salonie nie może zabraknąć stylowych orientalnych dodatków; warto pomyśleć o dużej ażurowej lampie, stalowej bądź mosiężnej figurce, modnym dywaniku czy finezyjnych hinduskich zasłonkach.